ما را بهتر بشناسید

آلند موزاییک، از سال ۱۳۹۰ با استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و کادر مجرب و تحصیل کرده آغاز به کار نموده و توانسته است علم و هنر را در هم آمیخته و شکوه و زیبایی را با نهایت کیفیت در محصولات خود به مشتریان محترم ارائه نماید. همچنین این شرکت در صدد معرفی توان، دانش و صنعت ایرانی به بازارهای داخلی و خارجی می‌باشد.

تولید انواع محصولات موزاییک گرانیتی و طحردار و انواع کفپوش های بتنی با بهترین کیفیت و در طرح های متنوع و زیبا متناسب با ذائقه و هنر ایرانی از جمله فعالیت های شرکت می باشد.

استانداردها و گواهینامه ها

فرایند تولید

کلیه محصولات شرکت طی فرآیند کاملا مکانیزه و اتوماتیک تولید می‌شود به نحوی که مواد اولیه از قبیل آب، سیمان، رنگ، سنگ دانه و … به صورت کاملا اتوماتیک و دقیق وزن شده و با هم مخلوط می‌شود. سپس مواد خام تحت شرایط ویبره و پرس به فشردگی بالا می‌ر‌سند به نحوی که کلیه خلل و فرج موجود در ملات که بر اثر بارهای نوسانی موجب تمرکز تنش و نهایتا گسستگی در محصول می‌شود را کاملا از بین می‌برد. در مرحله بعد، محصول پرس شده برای مدت ۲۴ ساعت به اتاق بخار جهت رسیدن به استحکام بالا منتقل می‌شود. در نهایت در صورت نیاز به فرآیند ساب، با استفاده از یک دستگاه ساب ۲۲ کله، جلا و زیبایی را به سطح موزاییک اضافه می‌کند.سپس کالا پالت شده و به صورت شیرینگ و تسمه کشی بسته بندی می‌گردد و به شکل کاملا ایمن و محافظت شده آماده بارگیری و حمل می باشد.

مشتریان ما