فروش موزاییک

فروش موزاییک

فروش موزاییک 467 546 موزاییک | Aland mosaic

شرکت آلند موزاییک فعالیت خود را در عرصه تولید آغاز کرده است و توانسته است محصولات متنوعی را به بازار مصرف داخلی عرضه کند.

برند آلند موزاييک در مدت زمان کوتاهی به یکی از برندهای معتمد در این صنعت تبدیل شد و اکنون به عنوان نماد نوآوری و کیفیت در عرصه کشور شناخته می‌شود.

طیف وسیعی از محصولات از نظر نوع و ابعاد مانند موزاییک‌های گرانیتی و کفپوش‌های بتنی ضدسایش در ابعاد و ضخامت‌های مختلف توسط این شرکت تولید می‌شود.

شرکت آلند موزاییک با بهره‌گیری از مدرنترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات و فناوری‌های روز و با گردهم آوردن متخصصان و کارشناسان خبره توانسته است

سطح کمی و کیفی محصولات خود را به سطح مورد انتظار مخاطبان و مشتریان خویش نزدیک سازد و با برنامه‌های منسجم و نظام‌یافته به حرکت رو به رشد خود برای تأمین رضایت و خشنودی مشتریان ادامه دهد.

این شرکت در راستای رسیدن به اهداف مشتری مدارانه خود، تولید محصولات را بر پایه کیفیت قرار داده است و با پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت QMS در فرایند تولید کفپوش و موزاییک، موفق به اخذ استاندارهای جهانی گردید.

آلند موزاییک تولید کننده انواع موزاییک حیاطی، سنگ جدول، کفپوش های بتنی و موزاییک گرانیتی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب ارائه می کند.

  •  کفپوش بتنی، موزائیک، خرید موزائیک، آلند موزائیک، موزائیک گرانیتی،